JIRRA
  • Správa dárců, nadací, firem, úřadů, fyzických a právnických osob

Rolnička
Program pro správu dárců, klientů, nadací, firem, organizací, úřadů a dalších fyzických a právnických osob, které přicházejí s Vámi do styku

Objednávka software: Rolnička

Cena: 4 290,- Kč
cena bez DPH
Varianta:
Licence:
Kontaktní údaje:
Firma: *
Adresa: *
Město: * PSČ: *
IČO: DIČ:
Kontakní osoba:
Jméno: *
E-mail: * tel:
Doplňující informace:
pole označená * je nutné vyplnit

Pokud při instalci start verze systém Win 10 nahlásí, že ochránil Váš PC a doporučí program nespouštět,  pak zde je v textu "další Informace" a po kliknutí   na toto skryté tlačítko systém umožní instalaci i přes tuto ochranu. 

Stručný popis programu

Program pro správu dárců, klientů, nadací, firem, organizací, úřadů a dalších fyzických a právnických osob, které přicházejí s Vámi do styku.

Program Vám umožní stále udržovat pořádek jednak v darech, ale také v doručovacích adresách, telefonních číslech, kontaktech i dokumentech, které patří k jednotlivým osobám.

Rozesílání hromadných e-mailů či pozvánek na různé akce bude maličkostí, protože si můžete osoby sdružovat do skupin a pak pracovat s celými skupinami.

Žádná ohlášená návštěva, na kterou jste zapomněli již Vás nemusí překvapit. U každé osoby si můžete poznamenat příští schůzku a také termín poslání zprávy a program Vás vše kdykoliv může ukázat.

Budete mít stále pod kontrolou komu jste co poslali, koho jste oslovili, kdo a jak na to reagoval, komu jste co slíbili a kdo co slíbil Vám.

Novinky v programu Rolnička

 

1, Roční potvrzení o darech.
V Nastavení, přispůsobení programu, záložka - roční potvrzení jsou údaje, které vstupují do ročního potvrzení. Formulář je upravený tak, jak bude roční potvrzení vypadat. Doplňte údaje, jak potřebujete. Při tisku ročního potvrzení si můžete vybrat ze šesti formulářů

2, Při pořizování číselníků program sám nabízí jejich číslování.

3, Při pořizování karet a darů program sám nabízí poslední záznamy z jednotlivých číselníků.

4. Možnost označit "aktivní dárce".
Když půjdete do karotéky a zmáčknete pravé tlačítko myši, zvolíte polední nábídku - "označení aktivních dárců". Program zobrazí formulář, kde si vyberete podle jaké podmínky se mají lidé označit jako aktivní či neaktivní. V kartotéce pak naleznete úplně v pravo sloupeček "aktivní" a zde lidé budou či nebudou označeni. V tisku, můžete kartotéku filtrovat podle aktivních či neaktivních dárců. Podle údaje aktivní či neaktivní lze vyhledávat i filtrovat.

5.Hromadné pořizování darů - vyberete si způsob platby, druh daru a účel daru, program vezme všechny lidi a nabídne je jako plátce daru. Vy si je setřídíte jak potřebujete a těmn kteří zaplatili napíšete částku.

6, Platby lze importovat z KB, CSOB a nově z GE Money Banky.

Start

rolnicka.exe [25 MB]

Upgrade verze

rolnicka.zip [7 MB] rolnicka.ini [35 kB]

Manual

rolnicka.pdf [2,5 MB]


podrobný popis programu popis nové verze programu