JIRRA
  • Program určený majitelům a správcům všech bytových i nebytových prostor

Inkasník
Program určený majitelům a správcům všech bytových i nebytových prostor

Objednávka software: Inkasník

Cena: 2 300,- Kč
cena bez DPH
Varianta:
Licence:
Kontaktní údaje:
Firma: *
Adresa: *
Město: * PSČ: *
IČO: DIČ:
Kontakní osoba:
Jméno: *
E-mail: * tel:
Doplňující informace:
pole označená * je nutné vyplnit

Pokud při instalci start verze systém Win 10 nahlásí, že ochránil Váš PC a doporučí program nespouštět,  pak zde je v textu "další Informace" a po kliknutí   na toto skryté tlačítko systém umožní instalaci i přes tuto ochranu. 

Stručný popis programu

Program je určen pro majitele a správce bytových i nebytových prostor. Je připraven zpracovávat a vést veškerou agendu vyplývající ze správy bytového i nebytového fondu. Jeho konstrukce umožňuje na profesionální úrovni zpracovávat a sledovat neomezený objem jednotlivých objektů i prostor při zachování jednoduchosti, rychlosti a přehlednosti.

Inkasník neobsahuje podvojné účetnictví. Program pro správu nemovitostí s podvojným účetnictvím se jmenuje Vlastník. Program lze použít pro nájemní domy, prodané domy i domy, kde vzniklo společenství vlastníků jednotek a lze jej použít i v takových domech, kde se vše navzájem kombinuje.

Systém umožňuje zpracovávat odděleně různé skupiny domů či bytů dle potřeb a zvyklostí uživatele programu. Je možno volit a také přecházet mezi různými formami systému plateb. Od plateb v hotovosti, přes složenky, bezhotovostně včetně importu plateb z bank klientů až po po evidenci a provádění plateb prostřednictvím inkasních středisek.
Pro jednotlivé uživatele bytových či nebytových prostor je možno hromadně či jednotlivě tisknout dopisy či přehledy (změny, vyúčtování, upomínky, složenky atp. s možností dosazení vlastního průvodního textu. Stejně tak lze vyhledat a poskytovat nájemníkům rychlou informaci při osobním kontaktu. Pro uživatele programu je zajištěna možnost získávat pohodlně a rychle vyčerpávající a přehledné informace z kterékoli oblasti a období zpracovaných dat.
Program vypočítá a eviduje nájemné za bytové i nebytové prostory, zálohy na služby, náklady na služby a vyúčtuje jednotlivé služby. Dále umožňuje vést evidenci nákladů na opravy domů, vchodů i bytů, pasporty bytů a domů a v neposlední řadě také evidenci nedoplatků a přeplatků.
Celý systém Inkasníku obsahuje šest základních modulů, které spolu navzájem komunikují. Moduly jsou tyto: Jednotky, Pohledávky, Náklady na služby, Náklady na opravy, Vyúčtování a Revize.

Start

inkasnik.exe [46 MB]

Upgrade verze

inkasnik.zip [22 MB] inkasnik.ini [35 kB]


podrobný popis programu popis nové verze programu