JIRRA
  • Podvojné účetnictví a daňová evidence

Kytička
Podvojné účetnictví a daňová evidence

Objednávka software: Kytička

Cena: 6 160,- Kč
cena bez DPH
Varianta:
Licence:
Kontaktní údaje:
Firma: *
Adresa: *
Město: * PSČ: *
IČO: DIČ:
Kontakní osoba:
Jméno: *
E-mail: * tel:
Doplňující informace:
pole označená * je nutné vyplnit

 

Stručný popis programu

Program umožňuje vést účetnictví pro libovolný počet firem na jednom počítači. Účetnictví obsahuje deník účetních dokladů, hlavní knihu, knihu vydaných a přijatých faktur, pokladní knihu, knihu bankovních výpisů, knihu hmotného a nehmotného investičního majetku, knihu jízd pro libovolný počet aut a skladové karty včetně příjemek a výdejek. Maximální propojenost s moduly umožňuje vést pouze základní vstupy a ponechat na programu vytváření účetních dokladů.

Jednotlivé části programu jsou navzájem propojeny, ale umožňují i zcela samostatný chod. Program nevyžaduje, abyste jej začali používat celý. Program dokáže pracovat s libovolným množstvím otevřených roků a kdykoliv se můžete vrátit do libovolného minulého roku.
Logika programu je postavena podle ručního zpracování účetnictví. V knize přijatých faktur pořídíte fakturu a program vytvoří účetní doklad. Vytisknete příkaz k úhradě a až přijde bankovní výpis jdete pořizovat banku. Pořizujete jednotlivé položky bankovního výpisu a necháte program hledat v knihách faktur odpovídající faktury. Pokud program faktury najde, poznamená platbu do faktury. Podobně můžete pořizovat pokladnu. Pro každý pohyb je ihned nabídnut účetní doklad.
Na začátku roku si můžete otevřít rok nový bez nutnosti uzavřít rok starý. Starý rok můžete zavřít kdykoliv později. Při roční závěrce program uzavíraný rok neruší, pouze provede závěrkové operace a vy můžete kdykoliv později tisknout jakékoliv doklady, rozvahy, výsledovky a hlavní knihy. Lze provádět taky opravu dokladů v uzavřeném roce s opětovným přepočítáním a tiskem potřebných sestav.
 

Pokud při instalci start verze systém Win 10 nahlásí, že ochránil Váš PC a doporučí program nespouštět,  pak zde je v textu "další Informace" a po kliknutí   na toto skryté tlačítko systém umožní instalaci i přes tuto ochranu. 

 

 

Start

kyticka.exe [44 MB]

Upgrade verze

kyticka.zip [12 MB] kyticka.ini [35 kB]

Manual

kyticka.pdf [2,5 MB]


podrobný popis programu popis nové verze programu